Nasza firma

Serwis ogumienia Przemysław Gołdysiak

Sprzedaż nowych opon, wymiana, wyważanie, przechowywanie opon i kół

Data 1. kwietnia 2019 jest dla nas bardzo ważna, ponieważ od tego dnia rozpoczęliśmy działalność naszej firmy – OPON-TECHNIK.

Naszym priorytetem jest świadczyć Państwu najwyższej klasy usługi w zakresie sprzedaży nowych opon renomowanych firm oponiarskich, które będą podnosić komfort i bezpieczeństwo jazdy pojazdami samochodowymi osobowymi, jak i dostawczymi.

OPON-TECHNIK kieruje swoje usługi do każdego indywidualnego klienta oraz firm.

Ponadto z branży oponiarskiej oferujemy Państwu usługi: wymiany kół, wymiany opon, naprawy opon, wyważanie kół, przechowywanie opon i kół, spawanie felg aluminiowych.

Oferujemy także naprawy serwisowe aut:

  • wymiana oleju i filtrów
  • wymiana klocków i tarcz hamulcowych
  • wymiana płynów eksploatacyjnych
  • wymiana elementów zawieszenia

Posiadamy w sprzedaży akumulatory oraz oleje silnikowe.

Jesteśmy młodą ale rzetelną firmą z 7-letnim doświadczeniem handlu oponami i usługami z nimi związanymi. Stawiamy na profesjonalizm naszych usług oraz niskie ceny, dlatego nawiązaliśmy współpracę z największymi hurtowniami oponiarskimi w kraju, tj. Oponeo.pl, 24opony.pl czy Tyre24, które świadczą szybką dostawę opon w najniższych cenach. Stwarzamy możliwość, by klient sam zamówił opony z bezpośrednim adresem dostawy do naszego warsztatu, gdzie w przystępnej cenie dokonamy montażu i wyważenia nowego ogumienia.

W trosce o najwyższą jakość wykonania usług pracujemy na sprzęcie najlepszych producentów montażownic i wyważarek kół firmy HOFMANN. Praca na sprzęcie tego producenta sprawia, że nasze usługi wykonujemy w krótszym czasie, z większą dokładnością i precyzją.

POTRZEBUJESZ POMOCY MECHANIKA? POSZUKUJESZ WULKANIZACJI?

Zarezerwuj wygodny dla siebie termin