Naprawy serwisowe

Wymiana części eksploatacyjnych, oleju, naprawy bieżące

Naprawy bieżące

Pozornie nieskomplikowane, ale wymagające regularności naprawy bieżące Twojego samochodu pozwolą na uniknięcie poważnych, czasochłonnych i kosztownych napraw. Naprawa bieżąca obejmuje diagnostykę a następnie naprawę lub wymianę szybko zużywających się części tj, klocków hamulcowych, tarcz, czy też różnego rodzaju filtrów i płynów eksploatacyjnych.

Wymiana filtrów

Czy wiesz jakie i ile różnych filtrów znajduje się w Twoim samochodzie? Filtry to podstawowe elementy eksploatacyjne każdego samochodu. Począwszy od filtrów oleju, przez filtry powietrza czy też paliwa aż po filtry klimatyzacji – te wszystkie elementy wymienimy dla Ciebie w naszym warsztacie i na przygotowanych do tego stanowiskach.

Wymiana oleju

Regularna wymiana oleju i płynów eksploatacyjnych zapewni właściwą pracę silnika Twojego samochodu, a może nawet wpłynąć na ekonomikę jazdy. Nie dopuść więc do generalnego remontu i zgłoś się do nas.

Wymiana części eksploatacyjnych

Zajmujemy się również wymianą jakże ważnych części, którymi są klocki i tarcze hamulcowe. To one współpracując pozwalają zmniejszyć prędkość samochodu albo je całkowicie zatrzymać. Dlatego powierz nam swoje aut i podróżuj bezpiecznie!

TWOJE AUTO WYMAGA WYMIANY OLEJU, KLOCKÓW HAMULCOWYCH LUB FILTRÓW?

Dobrze trafiłeś!