Sprzedaż

Oleje, akumulatory, pozostałe części

Kompleksowa obsługa

Dbamy o krótkie terminy realizacji napraw, dlatego też współpracując z lokalnymi hurtowniami motoryzacyjnymi: INTER CARS, AUTO PARTNER, GORDON, ELITE, systematycznie uzupełniamy brakujące części eksploatacyjne. Oprócz usług serwisowych dotyczących napraw bieżących i serwisu ogumienia, zapewniamy możliwość zakupu opon, akumulatora czy płynów eksploatacyjnych.

Opony nowe

Współpracujemy z największymi hurtowniami oponiarskimi w kraju, tj. Oponeo.pl, 24opony.pl czy Tyre24, dzięki czemu świadczymy szybką realizację zamówienia opon w najniższych cenach. Klientowi umożliwiamy samodzielne zamówienie opon z bezpośrednim adresem dostawy do naszego warsztatu, gdzie w przystępnej cenie dokonamy montażu i wyważenia nowego ogumienia.

Oleje

U nas w warsztacie oferujemy wymianę oleju i płynów eksploatacyjnych, ale nie musisz się martwić o dostarczenie właściwego. Mamy w sprzedaży szeroką ich ofertę, dlatego też doradzimy, który jest odpowiedni dla Twojego samochodu.

Akumulatory

Jednym z bardzo ważnych elementów, a właściwie „sercem” samochodu jest akumulator. Duże przymrozki zimą lub po prostu eksploatacja sprawiają, że jesteśmy zmuszeni do wymiany tej części. U nas łatwo dobierzesz odpowiedni akumulator do Twojego auta. Posiadamy duży wybór tanich akumulatorów samochodowych.

POSZUKUJESZ WŁAŚCIWEGO WARSZTATU SAMOCHODOWEGO?

Zarezerwuj termin dla siebie, a my zadbamy o serwis i części